Dahua CS4010-8ET-110 110watt 8 Port Poe 2 Uplink Yönetilebilir Poe Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua CS4010-8ET-110 110watt Yönetilebilir Poe Switch
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Ücretsiz Destek Hizmeti
CS4010-8ET-110
8 Bağlantı Noktalı PoE ile 10 Bağlantı Noktalı Bulut Tarafından Yönetilen Masaüstü Anahtarı
> IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3x,IEEE802.3ab standartlarının gereksinimlerini karşılar
> PoE güç tüketimini ve PoE gücünü açma/kapamayı yönetir. Akıllı PoE'yi destekler.
> Geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve tamamen kapalı ve toz geçirmez, tamamen metal kasa.
Donanım
Birlikte Verilen Güç Adaptörü
Evet
Yetki Belgesi
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
8
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
10/100 Mb/sn
Ethernet Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
10/100/1000 Mb/sn
Fonksiyon Yuvalarının Açıklaması
Yeniden başlatma tuşu
1
Güç kaynağı
Harici güç kaynağı: 54 VDC, 2,22 A
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ila +55 °C (+14 °F ila +131 °F)
Çalışma Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Depolama sıcaklığı
–40 °C ila +70 °C (–40 °F ila +158 °F)
Depolama Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Güç tüketimi
Rölantide: ≤3 W; Tam yük: 110 W
Verim
Katman
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
150 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
5,6 Gb/sn
Paket İletme Hızı
4,17 Mp/sn
Paket Arabelleği Boyutu
4 Mbit
Jumbo çerçeve
9216 Bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü
Bağlantı Noktası 1 ≤ 90W, Bağlantı Noktası 2-8 ≤ 30W, toplam ≤ 110W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
VLAN İşlevi
Bağlantı noktası tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Ekipman yönetimi
Web yönetimi; Uygulama yönetimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Kontak deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net ağırlığı
0,5 kg (1,10 lb)
Brüt ağırlık
1,25 kg (2,76 lb)
Ürün Boyutları
190 mm × 106 mm × 30 mm (7,48" × 4,17" × 1,18") (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
256 mm × 244 mm × 87 mm (10,07" × 9,61" × 3,43") (U × G × Y)